Sürekli Bilgilendirme Formu

GYO Dönüşüm Tarihi: 03.05.2007
Halka Arz Tarihi: 14-15.06.2007

Yatırım ve Yönetime İlişkin Bilgiler

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Avni Çelik
Genel Müdür/Yönetim Kurulu Üyesi Seba Gacemer Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yaşar Çamurali
Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Uzun Yönetim Kurulu Üyesi Osman Nuri İnceöz

Diğer Bilgiler

Yatırım Amacı / Stratejisi: Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin yatırım amacı konut projeleri geliştirmektir. Şirket bu amaç çerçevesinde uygun fiyatlarla arazi satın alınması, satın alınan araziler üzerinde proje geliştirebilmek için gereken her türlü yasal izinlerin alınması, konsept ve mimarı tasarımların yapılması ve satış ve pazarlama alanlarındaki uzmanlığını ortaya koyarak büyümeye dönük bir strateji takip etmektedir.

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Sinpaş Holding hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Sinpaş Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.