Sıkça Sorulan Sorular

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nin İMKB’deki hisse kodu nedir ve hangi pazarlarda işlem görmektedir?

SNGYO kodu ile işlem görmekte olup İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Ulusal Pazar’ında işlem görmektedir.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ne zaman kuruldu?

Sinpaş GYO, 22.12.2006 tarihinde kurulmuştur.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nin halka arzı ne zaman gerçekleşti?

Sinpaş GYO halka arzı 14-15.06.2007 tarihinde gerçekleşmiştir.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nin ödenmiş sermayesini temsil eden hisse sayısı ne kadardır?

Sinpaş GYO’nun ödenmiş sermayesi 1.500.000.000 TL nominal değerde olup, her bir hisse senedi 1TL nominal değerlidir ve toplamda 1.500.000.000 adet hisse bulunmaktadır.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.nin temettü politikası nedir?

Kar dağıtım politikası ile ilgili detaylı bilgiye www.sinpasgyo.com.tr internet sitesinin www.sinpasgyo.com/yatirimci-iliskileri/kar-dagitim-politikasi linkinden ulaşılmaktadır.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hissedarları soruları için kimi arayabilirler?

Şirketimizin +90 212 310 27 27 nolu telefonundan Yatırımcı İlişkileri bölümü ile temasa geçilebilir ve/veya investorrelations@sinpasgyo.com.tr adresine e-mail ile sorularını iletebilirler..

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. mali tablolarını hangi dönemlerde açıklamaktadır?

3, 6, 9 ve 12 aylık olmak üzere yılda 4 kez mali tablolarını açıklamaktadır. Mali Sonuçları içeren Periyodik mali tablolara ilişkin detaylı bilgi için www.sinpasgyo.com.tr

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hangi alanlarda faaliyet göstermektedir?

Sinpaş GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili düzenlemelerine göre gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak üzere kurulmuş halka açık bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır.

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Sinpaş Holding hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Sinpaş Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.