HABERLER

Geri Dön

15 Aralık 2018

Real Estate Star - Gayrimenkul Liderleri Zirvesi Ödül Töreni

Ekonomist ve Capital dergilerinin organize ettiği, REAL ESTATE STARS 2018 Ödül Töreninde Konut ve Ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketleri ödüllendirilmiştir. 44 yıldır şehir ve insan yaşamına değer katan, yaşam kalitesini artıran başarılı projeler geliştiren Sinpaş GYO, ‘2018 Devam Eden Projeler’, ‘2017 Konut Satış Cirosu’ ve ‘2017 Konut Üretimi’ dallarında aldığı ödüllerle başarısını bir kez daha taçlandırdı. Ödülleri Sinpaş GYO Genel Müdürü Sn. Seba Gacemer ve Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Ahmet Çelik almıştır.

ÇEKİNCE

Bu internet sitesindeki bilgiler ve bazı dokümanlar güncelliğini yitirmiş olabilir. Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. bu bilgileri güncelleyeceğine dair herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bazı dokümanlarda ileriye dönük görüş ve tahmini rakamlar yer almaktadır. Bunlar Şirket yönetiminin gelecekteki duruma ilişkin şu andaki görüşlerini yansıtmaktadır ve belli varsayımları içermektedir. Ancak gerçekleşmeler, ileriye dönük görüşleri ve tahmini rakamları oluşturan değişkenlerde ve varsayımlardaki gelişim ve gerçekleşmelere bağımlı olarak farklılık gösterebilecektir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilere daire gecikmeler ve eksik veya hatalı bilgilerden internet sitesinin kullanımında doğabilecek zarar veya hasarlardan Sinpaş Holding hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. yönetiminden izin alınmadıkça hiçbir logo veya hak sahibi bulunduğumuz bilgi üçüncü kişilerce başka amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu internet sitesinde hiçbir şey Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. veya Topluluk şirketlerinin hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. İnternet sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Sinpaş Holding ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.