Yükleniyor

METROLIFE
METROLIFE

İlk fiyat avantajıyla sunulacak Metrolife projesi, geniş balkonları ve teraslarıyla da öne çıkıyor. 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle 554 daireden oluşan Metrolife’ın keyifle alışveriş yapabileceğiniz günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız çarşısı da yer alıyor.

Devam www.sinpasmetrolife.com
GOKORMAN
GÖKORMAN

Gökorman her mevsim renk değiştiren özgün ve doğal mimarisiyle ve evinizden dokunacağınız ağaçlarıyla yepyeni bir yaşam deneyimi sunuyor. Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi “Gökorman”, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükseliyor.

Devam www.sinpasgokorman.com
AQUACITY BURSA
AQUA CITY BURSA

Bursa’nın en yeni konut projesi Sinpaş’tan. Efsane haline gelen Aqua City Bursa, İstanbul ve Denizli’den sonra şimdi de Bursa’da.

Devam www.aquacitybursa.com
QUEEN CENTRAL PARK
QUEEN CENTRAL PARK

Sinpaş GYO’nun başyapıtı olan Queen Central Park,  İstanbul’un en köklü ve değerli semtlerinden Şişli-Bomonti’de yükseliyor. Kraliçeleri bile kıskandıracak kadar lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam sunan Queen Central Park, Türkiye’nin ilk  Highlife temalı evleri ile bir ilke imza atıyor.

Devam www.queencentralpark.com
EGE VADİSİ
EGE VADİSİ

Kendinizi dört mevsim Ege’de hissedeceğiniz, pencerenizi her açtığınızda Ege çiçeklerinin ilham veren renkleri ve kokuları ile huzur bulacağınız sıra dışı bir konut projesi…. Sinpaş GYO, kalbi Ege’de kalanlar için Ege’yi Ankara’ya getiriyor.

Devam www.egevadisi.com
AYDOS COUNTRY
AYDOS COUNTRY

Aydos Ormanı sayesinde İstanbul’un kişi başına en fazla yeşil alan düşen bölgesi olan Sancaktepe’de, doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için eşsiz benzersiz bir konut projesi…Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında “Anadolu Yakası’nın En Doğal Projesi” Aydos Country….

Devam www.aydoscountry.com
INCEK BLUE
INCEK BLUE

İncek Blue projesinde çok kullanışlı ve ferah kat planları ile tasarlanmış ister yatırım amaçlı ister oturum amaçlı kullanılabilecek 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

Devam www.inceklife.com
INCEK LIFE
INCEK LIFE

Sinpaş GYO İncek Life, Cumhuriyet Dönemi Türk mimarisinden ve karakteristik bir yapıya sahip olan Ankara evinden esinlenerek hayat bulmuş bir konut projesi.

Devam www.inceklife.com
EGEYAKASI
EGEYAKASI

Sinpaş GYO’nun, Osmanlı’nın geleneksel yapısıyla günümüzün modern mimarisini bir arada yorumlayarak projelendirdiği Bursa Modern…Bu ayrıcalıklı konut projesi  ile Bursa, bir kez daha medeniyetlerin buluşma noktası oluyor.

Devam www.egeyakasi.com.tr
BURSA MODERN
BURSA MODERN

Sinpaş GYO’nun, Osmanlı’nın geleneksel yapısıyla günümüzün modern mimarisini bir arada yorumlayarak projelendirdiği Bursa Modern…Bu ayrıcalıklı konut projesi  ile Bursa, bir kez daha medeniyetlerin buluşma noktası oluyor.

Devam www.sinpasbursamodern.com
KARŞIYAKA REZİDANS
KARŞIYAKA REZİDANS

Sinpaş GYO’nun,  kalbi Ege’de olanlar için Ege’yi İstanbul’a getirdiği çok özel bir konut projesi... Ege’nin mis kokulu çiçekleriyle çevrili meydanlarından lavanta ve biberiye yollarına, ilham verici göletlerinden hayat dolu sokaklarına kadar birçok güzelliği İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bir arada…

Devam www.egeyakasi.com.tr
AQUA CITY 2010
AQUA CITY 2010

Tarihin en göz alıcı medeniyetleri hep su kenarında kuruldu. Tüm yaşam alanları eşsiz göl manzarasına bakan Aqua City 2010, yeşil ile mavinin ortasında, göl kenarında, zengin bir sosyal hayat ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Hayatına değer katmak ve geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenler için…

Devam
AVANGARDEN
AVANGARDEN

Yemyeşil bir vadinin iki yakasına uzanan su yolları, bu yollar üzerinde tasarlanmış havuzlu bahçeler ve modern yalılar…Dairesel formla panoramik bir şekilde ormana ve yerleşime hâkim olan apart yapıların da yer aldığı Avangarden’da büyüleyici güzellikler bir bir önünüze seriliyor.

Devam
BOSPHORUS CITY
BOSPHORUS CITY

Boğaz semtlerinin simgesi durumuna gelmiş ünlü yalılar, Bosphorus City’de,  Boğaz’ın iki kıtayı birbirine yakınlaştıran gücü ve zarafeti ile yeniden yorumlandı.Bosphorus City,  European  Property Awards 2011 , “En İyi Mimari” ve “En İyi Pazarlama Yönetimi” ödüllerinin yanı sıra, dünyanın en önemli gayrimenkul projelerinden biri olan uluslararası MIPIM ödüllerinde En İyi Türk projesi seçildi.

Devam
EGE BOYU
EGE BOYU

Ege’nin doğal, mimari ve estetik güzelliklerini İstanbullularla buluşturan EgeBoyu, kentten kopmadan tatil beldesi huzurunu arayanlar için eşsiz bir proje. Her şehirlinin hayali olan , cumbalı taş evler, ahşap panjurlar, geniş balkonlar ve avlular, EgeBoyu projesi ile İstanbullular için gerçeğe dönüşüyor.

Devam
İSTANBUL SARAYLARI
İSTANBUL SARAYLARI

Asırlar boyu İstanbul’un tarihine şahitlik eden, ihtişamlı yapılarıyla göz kamaştıran İstanbul saraylarından ve çevresindeki semtlerden ilham alarak tasarladığımız İstanbul Sarayları, eşine benzerine rastlanmamış çok özel bir proje…İstanbul Sarayları’nın peyzajında, saray mimarisine has özel bahçeler, çeşme ve şadırvanlar, renk ve tema bahçeleri de yer alıyor.

Devam
LAGÜN
LAGÜN

Yaklaşık 200.000 metrekarelik bir alanda konumlanan Lagün ,doğa ile iç içe bir yaşam sunan bir masal diyarı…Toprağa basabileceğiniz, gökyüzünün uçsuz bucaksızlığından ilham alacağınız ve suyun gücünün,  bambaşka bir yaşam biçimine dönüştüğü bir proje…Phuket Laguna’nın İstanbul’daki yansıması…

Devam
RUMELİ KONAKLARI
RUMELİ KONAKLARI

İstanbul-Zekeriyaköy’de doğanın sakin kucağında premium konfor yaşamak isteyenler için tasarlanan Rumeli Konakları, müstakil ve ikiz 108 villadan oluşuyor. Rumeli Konakları’nda, daha ilk bakıştan fark edilen konfor ve estetik, yaşam kalitesine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Devam
ANKARA - GOP
ANKARA - GOP

Ankara, Çankaya’da, Büyükesat Mahallesi’nde bulunan 22.572 m2 büyüklüğündeki arsa; Cumhurbaşkanlığı Köşkü’ne 900 metre, yabancı ülke konsolosluklarının bulunduğu Koza Sokak’a 100 metre ve TBMM’ye ise 1.500 metre mesafeyle oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır.

ANKARA - POLATLI
ANKARA - POLATLI

Ankara, Polatlı Yenidoğan’da yer alan arsa, Temelli belde merkezine 5 km, Polatlı ilçe merkezine ise yaklaşık 30 km mesafede yer almaktadır. Ankara istikametinden Polatlı-Eskişehir istikametine gidilirken ana yolun sağında, yola cepheli durumdadır. Kuzeyinde Ankara-İstanbul hızlı tren ray hattı yer almaktadır.

İSTANBUL - BEYKOZ
İSTANBUL - BEYKOZ

Sinpaş GYO, İstanbul Beykoz Anadoluhisarı Mahallesi’nde yer alan arsalarda hissedar durumundadır.

BURSA
BURSA

Bursa Demirtaş’ta, Sinpaş Bursa Modern projesinin hemen yanı başında yer alan 40 dönümlük arazide geliştirilmektedir.

MUĞLA - MARMARİS
MUĞLA - MARMARİS

Muğla ili, Marmaris ilçesi, İçmeler köyünde yer alan arsalar Ege Denizi kıyısında konumlanmıştır.

İletişim İletişim
Formu

İLETİŞİM FORMU

Close

(*) işaretli alanlar zorunludur.

GÖNDERİLİYOR
“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında oruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi izin@sinpasgyo.com.tr e-posta adresimiz veya 444 1 440 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”

GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI

SİNPAŞ GYO sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası SİNPAŞ GYO tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.
SİNPAŞ GYO ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir SİNPAŞ GYO web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;
SİNPAŞ GYO web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
SİNPAŞ GYO sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek• Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek
Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;
SİNPAŞ GYO , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. SİNPAŞ GYO, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Site Kullanım Şartları;
SİNPAŞ GYO web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. SİNPAŞ GYO web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler
SİNPAŞ GYO’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. SİNPAŞ GYO bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Çerez politikası ve Gizlilik hakkına detaylı bilgi için tıklayınız.Close